1. Anasayfa
 2. Middle-Earth

Warner Bros ve Embrace Group Tarafından Çekilecek Olan Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi Hakkında Kısa Bir Bilgi!

Warner Bros ve Embrace Group ortak yapımı olarak çıkacak olan Yüzüklerin Efendisi üçlemesi için imzalar atılmış bulunmakta ve yeni çıkan anime filmi: 'The Lord Of The Rings: The War Of Rohirrim' den sonra çalışmalara daha fazla hız verilmiş durumda. Detaylar için yazının devamını takip edebilirsiniz. :)

Warner Bros ve Embrace Group Tarafından Çekilecek Olan Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi Hakkında Kısa Bir Bilgi!
0

Selamlar!

Geçtiğimiz günlerde -yaklaşık üç ay önce- buna benzer bir yazı ile Warner Bros ve Embrace Group’un Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin telif haklarını aldığı ile ilgili bir bilgi paylaşmıştım. Şimdilerde ise yukarıda bahsettiğim iki şirketin Anime filmi: “The Lord Of The Rings: The War Of Rohirrim” den sonra film için süresiz olarak imza anlaşması yaptıklarını duyurdular. Yapım nasıl olur bilemiyorum ancak (umuyorum diziden daha güzel olur) Warner Bros Discovery’nin Ceo’su David Zaslav’ın çıkaracakları film için Yeni Zelanda’da Peter Jackson ile görüşme yaptıkları söyleniyor.

Warner Bros ortaya çıkaracakları yapım için canlandırma içinde oldukları bilinen en büyük durumlarından biri ve bu da Yüzüklerin Efendisi serisinin çok büyük bir ses getireceğini işaret ediyor gibi. Ancak değinmem gereken bir konu var; Bros’un çıkaracağı üçleme, bildiğimiz üçlemelerin yeniden yapımları olmayacak. Basit şekli ile ‘Hobbit’ ve ‘Yüzüklerin Efendisi’ kitaplarından esinlenerek ortaya bir yapım çıkaracaklar. Amazon’un Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzüklerinde olduğu gibi Silmarillion’u kaynak olarak kullanmalarına izin verilmiyor. Yine de iyi bir iş çıkacağını umut ederek çıkacak olan üçlemeyi merakla bekliyor olacağım. ☺

Üçlemenin çekileceği ile ilgili çalışmalar hali hazır da devam ederken -süreç şu an erken görüşmeler de olduğu için- filmler konusunda ne olacağı belirsiz olsa da yapılan anlaşmaya beraber önümüzdeki yıllarda sevdiğimiz en güzel seriyi yeniden izleyebileceğimizi bilmek bile merak uyandırıcı.

Warner Bros Ceos’u David Zaslav’ın film çalışması ile ilgili yorumunu aşağıya bırakarak yazımı sonlandıracağım;

“Yüzüklerin Efendisi, tüm zamanların en ikonik hikaye anlatımı ve biz bunun için çok heyecanlıyız. Bu yüzden bizi yapacağımız çalışmalar için bizi izlemeye devam edin.”

Keyifli okumalar.

Tepkini Seç!
 • 4
  harika
  Harika
 • 1
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir