1. Ana Sayfa
  2. Middle-Earth
Trendlerdeki Yazı

Yüzüklerin Efendisi Oyuncuları Tekrar Bir Araya Geliyor!

Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin 20. Yılı için hazırlanan etkinlikte oyuncular tekrar bir araya geliyor...

Yüzüklerin Efendisi Oyuncuları Tekrar Bir Araya Geliyor!
0

Selamlar!

 

BBC Amerika’nın haberine göre Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin 20. Yılına özel çıkacak olan 4K gösterim için  “Alamo Drafhouse” sinema, Stephen Colbert’ın ev sahipliğinde Yüzüklerin Efendisi oyuncularını tekrar bir araya getiriyor.

 

Drafthouse’ın kurucusu ve İcra Başkanı olan Tim Leauge, üçlemenin gösterime girmeden yapılacak olan bu özel etkinlik için oyuncuların güveni ve katılımından dolayı yönetmen Peter Jackson’a ve etkinlikte ev sahipliği yapacak olan Stephen Colbert’a ayrıca teşekkür ettiğini belirtti.

 

Yüzüklerin Efendisi,Yüzük Kardeşliği

 

Oyuncuların hepsi üçlemenin farklı serileri için etkinlikte konuşacaklar. Hayranlarının Twitter  üzerinden soracağı sorulara cevap vererek etkinliği devam ettirecekleri belirtilmiş. Ancak etkinlik bununla sınırlı kalmayacaktır diye düşünüyorum. :)

 

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

 

 

Yüzüklerin Efendisi:Yüzük Kardeşliği için bir araya gelecek oyuncular : Billy Boyd,Dominic Monaghan,Sean Astin ve Elijah Wood. Etkinlik tarihi 25 Mart.

 

Yüzüklerin Efendisi:İki Kule için bir araya gelecek oyuncular : Orlando Bloom,Viggo Mortensen,Liv Tyler ve Cate Blanchett. Etkinlik tarihi 1 Nisan.

 

Yüzüklerin Efendisi:Kralın Dönüşü için bir araya gelecek oyuncular : Ian McKellen,Peter Jackson ve Andy Serkis. Etkinlik tarihi 8 Nisan.

 

Daha önce vermiş olduğu röportaj da; Arkadaşlarımı görmek ve onlara sarılmanın yanında en çok özlediğim deneyimlerden biri sinemaya gidip film izlemek. Diyen Wood için ise Leauge, “Böyle bir durumda sinema ve tiyatrolara destek getirmek adına yapılan bu etkinlik için en çok bir araya gelecek oyuncuların da sevindiğine eminim.” Dediği bir kesitte yayınladı.

 

 

Oyuncuların dönüşü için yayınlanan fragman için ilgilisine aşağı link bırakıyorum;

 

 

Bakalım sinema ve tiyatroları canlandırmak adına yapılan ve 20. Yıl için hazırlanan bu özel etkinlik nasıl olacak?

 

İyi okumalar.

 

Tepkini Seç!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yorum Yap