1. Anasayfa
 2. Middle-Earth

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisinin Yönetmeninden Kısa Bir Röportaj

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin yönetmeni Charlatte Brandstrom’dan ikinci sezonun nasıl işleneceğine dair kısa bir röportajı bulunuyor. Dizinin ikinci sezonu ilk sezona göre daha aksiyonlu geçecek.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisinin Yönetmeninden Kısa Bir Röportaj
0

Selamlar!

 

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin yönetmeni Charlatte Brandstrom’dan ikinci sezonun nasıl işleneceğine dair kısa bir röportajı bulunuyor. Anladığım kadarıyla ikinci sezon ilk sezona göre daha aksiyonlu geçecek.

 

Yönetmenin vermiş olduğu röportaj ise şöyle;

 

“Temel olarak: İkinci sezonun çok güçlü, çok karanlık ve ilginç olacağını düşünüyorum. Harika ortamlarımız var. Her zamanki gibi büyüleyici gözüküyor. İşin eğlenceli yanı, artık tüm karakterli kurduğumuza göre karakterlerin derinliklerine inip daha detaylı çalışabiliriz. Gerçekten heyecan verici olacağını düşünüyorum. Çekimlere Londra’da devam ediyoruz.

S: İlk sezon için izleyicilerden gelen tepkiler beklediği gibi miydi?

C: Kesinlikle beklendiği gibiydi. Birçok izleyici diziyi sevdi ve birçoğu diziden hoşlanmak istemediklerine önceden karar verdiler.

S: İkinci sezonun bir parçası olmak akıllıca mıydı?

C: Evet öyle. İki showrunner (dizi çalışmalarında tüm işlemler ile ilgilenen kişi) ile çalışmak bir zevk. Onlarla çok güzel bir işbirliğimiz var. Fikir alışverişinde bulunabilmek ve iyi bir ekibin içerisinde çalışmak çok güzel.

 

“Yapı tasarımcısını değiştirdik ve şimdi Danimarkalı biri ile çalışıyoruz. Yaptığı iş harika görünüyor. Sette yaptığı tüm işler için oturup tüm taşları seyredebilirim ve onlara hayran kalabilirim.”

Tolkien’in ilham kaynağı olarak İskandinav ülkelerini örnek veren Brandstorm, Yeni Zelanda da yapmış oldukları ilk çekimin harika olduğunu söylüyor.

 

İkinci sezondan çok umutlu olmamakla birlikte, yine de neler yaptıklarını ve olayların nasıl işlendiğine dair merak ettiğim için izlemeyi düşünüyorum. Sezon için yeni eklenecek ve ayrılacak oyuncular belki olabilir ama birinci sezonda yönetmen koltuğuna oturup ikinci sezonda da işini devam ettirecek olan Brandstorm ilk çalışmalardan bu yana ekipte olduğu için üzerinde durulması gereken konuları toparlayabilmek adına iyi bir fırsat olabilir.

 

Yeni yapı tasarımcısı ise twitter kullanıcısı Rings of Power Thoughts’a göre ‘Kristian Milsted‘ olabilir.

 

Keyifli okumalar.

Kaynak: Fellowship Of The Ring

Tepkini Seç!
 • 0
  harika
  Harika
 • 1
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir