1. Anasayfa
 2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

Yüzüklerin Efendisi: Gollum Oyunu PS5 İçin Geliyor!

Yüzüklerin Efendisi: Gollum Oyunu PS5 İçin Geliyor!
1
Getting your Trinity Audio player ready...

Daedalic Entertainment , San Francisco’daki geçen haftaki Oyun Geliştiricileri Konferansı 2019’un en büyük video oyunu franchise haberi olduğunu düşündüğüm şeyi yaptı – Gollum hakkında bir macera oyunu ile Yüzüklerin Efendisi’ne giriyor. Gollum’un hikayesini anlatmak için büyük bir hırs ve risk hakkında bir tartışma daha derinlemesine inceledik. Karakterin özünü yakalamak – Her ikisi de One Ring’in müstehcen gücüne bağımlı olan iki kişiliği tarafından nasıl yönlendirildi – özellikle Andy Serkis’in Peter Jackson’ın filmlerinde verdiği mükemmel performans ışığında ( harika dijital animatörlerin ve hareket yakalama uzmanlarının yardımıyla).

Yüzüklerin Efendisi oyunu ne zaman çıkacak?

Gollum’un kitaplardan önceki hayatını konu edinecek oyunun, 2021 yılında çıkması bekleniyor. Bu nedenle oyun, çok farklı bir hikaye ve senaryo içerecek.

Deadalic Entertainment’in CEO’su yaptığı açıklamada, oyun içinde farklı karar süreçlerinin bulunacağını ve bunun oyundaki ilerleyişini değiştireceğini söyledi. Ayrıca iki sesin oyuncuları yönlendirmeye çalışacağını ve bunun karar değişikliğine neden olabileceğini belirtti.Oyunun yapısını Black Mirror: Bandersnatch gibi düşünebilirsiniz, size bir çok seçenek verilecek oyunu hangi kararlar ile bitirmeyi seçiyorsanız o sonucu göreceksiniz.

Tepkini Seç!
 • 5
  harika
  Harika
 • 1
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 1
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. ohaa bu gerçek mi çok heycanlıyım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir