1. Ana Sayfa
  2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

Yüzüklerin Efendisi: Gollum Oyunu PS5 İçin Geliyor!

Yüzüklerin Efendisi: Gollum Oyunu PS5 İçin Geliyor!
1

Daedalic Entertainment , San Francisco’daki geçen haftaki Oyun Geliştiricileri Konferansı 2019’un en büyük video oyunu franchise haberi olduğunu düşündüğüm şeyi yaptı – Gollum hakkında bir macera oyunu ile Yüzüklerin Efendisi’ne giriyor. Gollum’un hikayesini anlatmak için büyük bir hırs ve risk hakkında bir tartışma daha derinlemesine inceledik. Karakterin özünü yakalamak – Her ikisi de One Ring’in müstehcen gücüne bağımlı olan iki kişiliği tarafından nasıl yönlendirildi – özellikle Andy Serkis’in Peter Jackson’ın filmlerinde verdiği mükemmel performans ışığında ( harika dijital animatörlerin ve hareket yakalama uzmanlarının yardımıyla).

Yüzüklerin Efendisi oyunu ne zaman çıkacak?

Gollum’un kitaplardan önceki hayatını konu edinecek oyunun, 2021 yılında çıkması bekleniyor. Bu nedenle oyun, çok farklı bir hikaye ve senaryo içerecek.

Deadalic Entertainment’in CEO’su yaptığı açıklamada, oyun içinde farklı karar süreçlerinin bulunacağını ve bunun oyundaki ilerleyişini değiştireceğini söyledi. Ayrıca iki sesin oyuncuları yönlendirmeye çalışacağını ve bunun karar değişikliğine neden olabileceğini belirtti.Oyunun yapısını Black Mirror: Bandersnatch gibi düşünebilirsiniz, size bir çok seçenek verilecek oyunu hangi kararlar ile bitirmeyi seçiyorsanız o sonucu göreceksiniz.

Tepkini Seç!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. ohaa bu gerçek mi çok heycanlıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir