1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Oyuncuları Resmi Olarak Duyuruldu!

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Oyuncuları Resmi Olarak Duyuruldu!
0

Amazon’un Çok Büyük Bir Bütçeyle Haklarını Aldığı, Prime Video Üzerinden Yayınlayacağı Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Oyuncularından 15 isim Resmi Olarak Duyuruldu!

Şüphesiz ki son zamanların en çok beklenilen dizilerinin içerisinde ilk sıraları çeken Yüzüklerin Efendisi Dizisi, yapımcısı Amazon tarafından bir sır gibi tutuluyordu. Her ne kadar dizi kadrosuna dahil olan oyunculardan birkaçını duymuş ve bilmiş olsak da hiçbir resmi açıklama bulunmuyordu. Dolayısıyla hayranlar hem tedirginlik hem de heyecan ile bekliyordu.

Amazon sürpriz bir şekilde dizi oyuncu kadrosunu açıkladı. Kadroda, daha önce katıldığını bildiğimiz isimlerden farklı isimler de göze çarpıyor. Birkaçından başka kimin hangi rolde olduğunu bilmiyoruz. Dolayısıyla açıklanan oyuncular üzerinden ancak tahmin yürütebiliyoruz.

Oyuncu kadrosundan açıklanan 15 isim

1- Robert Aramayo

2- Owain Arthur

3- Nazanin Boniadi

4- Tom Budge

5- Morfydd Clark

6- Ismael Cruz Cordova

7- Ema Horvath

8- Markella Kavenagh

9- Joseph Mawle

10- Tyroe Muh

11- Sophia Nomvete

12- Megan Richards

13- Dylan Smith

14- Charlie Vickers

15- Daniel Weyman

Dizi oyuncuları arasında çok fazla tanınmadık sima var. Çocuk ve siyahi yüzleri de görebiliyoruz. Umarız Netflix gibi, o dünyanın ruhunu değiştirecek adımlar atmazlar. Oyuncular hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir? Yorum kısmında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Tepkini Seç!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap