Yüzüklerin Efendisi Dizisi’ne Dört Oyuncu Dahil Edildi!
 1. Anasayfa
 2. Middle-Earth

Yüzüklerin Efendisi Dizisi’ne Dört Oyuncu Dahil Edildi!

Pandemi nedeniyle ara verilen diziye yeni oyuncular dahil edildi. Rolleri ve karakterleri ise henüz belirsiz.

0
Getting your Trinity Audio player ready...

Herkese merhaba!

 

Bildiğimiz gibi COVID-19 yüzünden dizi çekimleri ertelenmiş ancak geçtiğimiz haftalarda Yeni Zelanda vaka sayısının azaldığını açıklamıştı. Böylece dizi çekimleri için tekrar start verilmiş oldu. Bazı söylentilere göre dizinin sadece prodüksiyon kısımları tamamlanmış,çekimler henüz başlamamıştı. Ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgi edinemiyoruz çünkü Amazon konuyla ilgili çok sık açıklama yapmıyor.

Pandemi sürecinden sonra diziye dahil olan dört oyuncu ise şöyle;

 

 

Diziye dahil olan oyunculardan ilki; Anson Boon. Oyuncu, “Blackbird” , “Ölümcül sırlar” ve “Ruh Avcısı” gibi yapımlarda rol aldı.

 

 

 

Diziye dahil olan ikinci oyuncu ise; Ben Fransham. Oyuncu daha önce; “Aylak Vampirler”, “30 Gün Gece”, “Cennet Yaratıkları” gibi yapımlarda yer aldı. Ayrıca kendisi “Yüzüklerin Efendisi:İki Kule” filminde Uruk-Hai olarak küçük bir bölümde rol almıştı.

 

Diziye dahil olan üçüncü oyuncu ise; Megan Richards. Kendisi “Doctors”, “Wanderlust” gibi dizilerde rol adı.

 

Diziye dahil olan son oyucu ise; “Spartacus” dizisinden tanıdığımız Simon Merrells. Oyuncu ayrıca “Knightfall”, “Judas Ghost” ve “Index Zero” gibi yapımlarda yer aldı.

 

Evet, diziye dahil olan oyuncularımız bu şekilde. Dizide girdikleri ve devam edecekleri kesin olarak belirtilmiş. Umarım daha fazla oyuncuyu görebilir ve haklarında bilgi edinebiliriz. :)

Bu arada yazıyı bitirmeden belirtmem gereken bir husus var; diziye dahil olan oyuncularımızın hangi rol ve karakterde oynayacağı henüz belli değil. Umuyoruz ki dizinin çekimleri bir an önce hızlanır, diziyi bekleyen tüm hayranlar olarak bir an önce diziye kavuşabiliriz.

 

İyi okumalar!

Tepkini Seç!
 • 1
  harika
  Harika
 • 1
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir