Yüzüklerin Efendisi Dizisinden Ayrılan Bir Oyuncu Var!
 1. Anasayfa
 2. Middle-Earth
Trendlerdeki Yazı

Yüzüklerin Efendisi Dizisinden Ayrılan Bir Oyuncu Var!

Gün geçmiyor ki yeni bir haber olmasın! Amazon'un çekimlerine devam ettiği Yüzüklerin Efendisi dizisi kadrosundan ayrılan bir oyuncu var... Bakalım kim ve hangi nedenle ayrılmak istemiş?

0
Getting your Trinity Audio player ready...

Selamlar!

 

Çekimleri Yeni Zelanda’da devam eden Yüzüklerin Efendisi dizisi oyuncularından Tom Budge bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada dizinin kadrosundan ayrıldığını açıkladı.

 

Oyuncunun yaptığı açıklama ise şu şekilde;

Merhaba! Amazon’un serisi Yüzüklerin Efendisi dizisinden ayrılmış olduğumu bildirmek için sizlere yazıyorum. Son bir yıl içinde çekilen bölümleri gördükten sonra, canlandırdığım karakter ile ilgili Amazon’un başka bir yöne gittiğini fark ettim. Yeni, heyecan verici ve güzel olduğuna inandığım bir şeyi denemeye teşvik ettikleri için bu yaratıcı ekibe teşekkür ediyorum. Olağanüstü oyuncu kadrosuna ve ekibine alışılmadık bir deneyim olan sevgileri, destekleri ve dostlukları için ise yürekten teşekkür ediyorum. Bazı şeyler yolunda gitmeyebiliyor.

Sevgiler,

Tom.

Dizide hangi rolü oynadığı açıklanmamış olan oyuncunun, Amazon’un karakter ile farklı bir yöne gittiğini anladığından dolayı diziden ayrılması bana göre sanki başka bir neden olduğunu hissettirdi. Ancak tam içeriğini bilmediğimizden sadece fikir yürütebiliyoruz.

Konuyla ilgili Amazon’dan bir açıklama gelir mi bilmemekle birlikte, yıl sonunda çıkması beklenen dizimizle ilgili başka hangi haberler alacağımız ise merak konusu.

 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tepkini Seç!
 • 0
  harika
  Harika
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 2
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 1
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir