1. Anasayfa
 2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

VIGGO MORTENSEN’DEN DİZİ HAKKINDA AÇIKLAMA!

VIGGO MORTENSEN’DEN DİZİ HAKKINDA AÇIKLAMA!
0
Getting your Trinity Audio player ready...

Yüzüklerin Efendisi’nin Aragorn’u Viggo Mortensen’den Dizi Hakkında Açıklama Geldi!

IndiWire’ın haberine göre GQ Magazine’e ropörtaj veren Mortensen, dizinin izlemeye değer olacağını söyledi. Buna sebep olarak da ilk iki bölümün yönetmeni J.A. Bayona’yı gösterdi.

İspanyol yönetmen J.A. Bayona
İspanyol yönetmen J.A. Bayona

“The Orphanage”, “The Impossible”, “Jurassic World: Fallen Kingdom” gibi yapımların yönetmeni olan J.A. Bayona, Amazon’un hazırladığı Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk iki bölümünün de yönetmenliği yapacak isim. Kendisi bir İspanyol yönetmendir.

Viggo’nun daha öncelerde yaptığı açıklamada bu yönetmeni beğendiğini ve takdir ettiğini biliyoruz. Bu sefer de önceki açıklamasını destekleyecek şekilde konuştu.

“Evet, İspanyol bir yönetmen tarafından çekiliyor. (J.A. Bayona)” şeklinde açıklama yapan Mortensen, devamında “Gerçekten ne yaptıklarını merak ediyorum. Şu anda Yeni Zelanda’da çekimleri yapıyorlar. Bayona iyi bir yönetmendir, bu yüzden muhtemelen izlemeye değer. Ne yaptıklarını, Tolkien’i nasıl yorumladıklarını görmek için merakla bekliyor olacağım. Tolkien Estate’in (Tolkien hak ve mirasına sahip şirket) onlara ne kadarını çekmeleri için izin verdiğini bilmiyorum.” dedi.

Viggo’dan anladığımız kadarıyla dizi hakkında ne umutlu ne umutsuz. Zira diziyi yapanların ne yapacaklarını, nasıl bir yol izleyeceklerini bilmiyor. Orta-Dünya içeriği olduğundan heyecanlı olduğu aşikar fakat bir o kadar da temkinli. Daha önceleri yaptığı bir açıklamada, dizinin örnek alacağı bir yapım olarak Game of Thrones’u değil Yüzüklerin Efendisi’nin örnek almalarını söylemişti. Hali hazırda ellerinde güzel bir örnek yapım var olduğunu belirtmişti.

Gün geçtikçe diziye yaklaşıyoruz. Umutlarımızı tazeliyoruz. Heyacanımızı arttırıyoruz. Umalım ki hepimizin aşkla takip edeceği bir yapım olarak karşımıza çıksın. Biz umutluyuz!
Farklı haberlerde, yazılarda görüşmek üzere.

Tepkini Seç!
 • 22
  harika
  Harika
 • 4
  g_zel
  Güzel
 • 1
  _z_c_
  Üzücü
 • 4
  haval_
  Havalı
 • 2
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir