Orta Dünya’dan Tanıdığımız Oyuncular Şimdilerde Ne Yapıyor? -2
 1. Anasayfa
 2. Middle-Earth

Orta Dünya’dan Tanıdığımız Oyuncular Şimdilerde Ne Yapıyor? -2

Orta Dünya'dan tanıdığımız oyuncuların günümüzde neler yaptıklarına dair kısa bir yazı...

0
Getting your Trinity Audio player ready...

Evet,kaldığımız yerden devam edelim. Elijah Wood’dan sonra yazacağım diğer oyuncumuz;Sean Astin bizim biricik fedakar,en iyi dost olan Samwise Gamgee’den bahsedeceğim. :)

 

Birçoğumuz kendisini ‘Yüzüklerin Efendisi’ üçlemesiyle tanıdı. Üçlemede ki oyunculuğu ile izleyenleri kendisine aşık etmişti ve bu etki hala geçmedi;geçecek gibi de gözükmüyor. Frodo’nun yanında olup asla vazgeçmemesi,karşılarına çıkan her zorluğa karşı göğüs germesi ve pes etmemesiyle kalplerimiz de öyle güzel yer etti ki… Ayrıca kendisi oyunculuğunun yanı sıra,seslendirme de yapıyor ve üçlemeye ait üç ödülü bulunmakta. Lotr ile ilgili panel ve Comic conlara(Çizgi roman sevenlerin buluştuğu program) katılmayı ihmal etmiyor. Bu yıl Londrada gerçekleşecekolan Comic con’a katılacağı konusunda ise net bir bilgiye sahip değiliz. Günümüzde ise kendisini dizilerde sık sık görmeye başladık. Bunlardan bir kaçını izlemeyenler için aşağıya bırakıyorum:

Supergirl(2015-…)
No Good Nick(2019-…)
Brooklyn Nine-Nine(Sergeant Knox rolünde)
Justice League Action(2016-2018)
Stranger Things(2017-2019)
The Big Bang Theory(Üç bölümde oynadı.)

 

En son oynamış olduğu filmler ise; 2018 yılında’LAN.'(Orjinal adı eHero) ve Gloria Bell. En son yer aldığı yapım ise,’Charming the Hearts of Men.’ Çıkış yılı 2020 olacak filmin tam tarihi henüz belli değil. Çok geç bir tarihte çıkmamasını ve ülkemizde erkenden gişeye girmesini umuyorum.:))

Son olarak; Sean Astin ve Billy Boyd’un katılmış olduğu NYC-2019 Comic Con video linkini ilgilisine aşağıya bırakıyorum;

Ah Samwise Gamgee! Sen bizim her zaman en değerlimiz olarak kalacaksın. Üçlemede oynayıp kalplerimizde bu kadar güzel yer ettiğin için teşekkür ederiz!

Umarım hepimizin hayatında Sam gibi bir dost olur…

Herkese iyi seneler!!!

Tepkini Seç!
 • 10
  harika
  Harika
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir