1. Anasayfa
 2. Middle-Earth

Orta Dünya’dan Tanıdığımız Oyuncular Şimdilerde Ne Yapıyor?-1

Orta Dünya’dan Tanıdığımız Oyuncular Şimdilerde Ne Yapıyor?-1
0
Getting your Trinity Audio player ready...

Bugün bizim biricik Orta Dünyamızdan tanımış olduğumuz oyunculardan Elijah Wood nam-ı değer Frodo’nun şimdilerde neler yaptığından bahsedeceğim. :) Seveni olsa da ne yazık ki sevmeyeni de bir o kadar var.Bu bölüme kendisinden başladığım üzere,benim sevdiğim taraftan olduğumu anlayabilirsiniz.

Evet; Elijah Wood’un oyunculuk serüveni daha çocukluğundan itibaren başlıyor. Uzun bir serüveni var ve aktif olarak filmlerde rol almaya devam ediyor. Şu sıralar yoğunlaşmış olduğu film türleri;korku üzerinden devam ediyor.Oynadığı filmlerin sıralamasını yapacak olursak eğer,en göze çarpan ve konuşulanlardan bir kaçını ekliyor olacağım;

1998-Faculty
2004-Sil Baştan
2005-Yeşil Sokak Holiganları
2008-Oxford Cinayetleri
2011-2014-Wilfred(Dizi)
2012-Maniac
2016-Dirk Gently’s Holistic Detective Agency(Dizi)

Özellikle Maniac filmin de farklı bir Elijah görüyoruz. Normal halinden daha farklı olarak psikolojik filmlere de ne kadar yakıştığını görmüş olduk.
Bunun yanı sıra oynamış olduğu 2011-2014 yılları arasında süren Wilfred dizisini de es geçmek olmaz. Tadından yenmeyecek,vaktinizi arayabileceğiniz güzel bir dizi;izlemeyenlere bir tavsiyem olsun. :) Ayrıca ‘Öne çıkan filmlerine neden Yüzüklerin Efendisi üçlemesini koymadın?’ gibi bir soru sorabilirsiniz bu soruya tek söyleyebileceğim şey;yüzüklerin Efendisi gibi bir yapıt başka hiç bir filmle mukayese edilemez olur.

Ayrıca kendisi Selda Bağcan aşığı. Türkiye’ye geldiğin de Selda Bağcan ile düet yapıp,ondan imzalı albüm kapmıştı.(Bize de nasip olur mu?) Kendisi Ülkemizle yakından ilgilenen biri. Hala DJ olarak müzik hayatına devam ediyor,tüm yakın gelişmeleri takip ediyor ve Daniel Noah ile beraber kurduğu Spectre Vision şirketin de yapımcılık yapıyor. İlgilisine aşağıya sayfalarının linkini bırakıyorum.Kurdukları şirket,tür odaklı olup daha çok korku filmlerine yönelik olarak çalışmalar sürdürmekte. 2019 yılı çıkışlı olacak olan Come To Daddy filminin ise henüz sinemaya giriş tarihi belli değil. Umarım en kısa zamanda belli olur da hemen izlemeye gidebiliriz. :)

http://spectrevision.com/companyx/who-we-are/

Twitter:

En son olarak meraklısına;

https://twitter.com/elijahwood Biricik Frodo’nun twitter adresi. Olur da takip etmeyen varsa diye bıraktım. :)

Herkese iyi haftalar!

Tepkini Seç!
 • 10
  harika
  Harika
 • 1
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir