1. Anasayfa
 2. Middle-Earth
Trendlerdeki Yazı

Orta Dünya Dizisinden Yeni Haber!..

Görünen o ki elimizde Amazon Prime'ın Orta Dünya dizisine dair sağlam bir söylenti var ve bunu neden sizinle de paylaşmayalım, değil mi?

Orta Dünya Dizisinden Yeni Haber!..
0
Getting your Trinity Audio player ready...

Merhaba Orta Dünya hayranları! Bir kez daha, heyecanla beklediğimiz dizi hakkındaki yeni haberlerle karşınızdayız…

Orta Dünya’nın İkinci Çağı’nı konu alacak olan dizinin, Amazon Prime’ın kısa bir zaman önce yayınladığı sinopsise göre izleyicilere Orta Dünya’nın dört bir köşesini göstereceği ve özellikle Lindon ile Elenna(Númenór Adası) üzerine odaklanacağı ortaya çıkmıştı. Yayınlanan sinopsiste göreceli bir barış zamanından, bildiğimiz ve ilk defa göreceğimiz bir sürü kahramandan, kudretli bir biçimde yükselip dehşet bir şekilde yıkılıp harabeye dönen krallıklardan bahsedilmişti ve aynı zamanda bu sinopsisteki bir cümlede yer alan bir fiilde yapılmış olan küçük bir kelime oyunu Güç Yüzüklerine gönderme yapılmıştı. (Amazon Prime’ın ilgili sinopsisine buradan ulaşabilirsiniz.) Sinopsisi okuyan hayranların diziden beklentileri daha da büyür ve bir yandan heyecanlar da iyice artarken kısa bir zaman sonra gelen haberle hayranları üzmüştü. Dizinin çekimlerine ara verildiğini bildiren Amazon Prime, dizi setinde birisine virüs bulaştığını ve güvenlik önlemleri sebebiyle dizinin ertelendiğini bildirmişti. Ertelenmeden önce bildiğimiz kadarıyla dizinin ilk üç bölümü halihazırda çekilmişti.

Orta Dünya

Şimdi ise, söylentilere göre Yeni Zelanda hükumetinden izin alan Amazon Prime, oyuncuların testlerinin negatif çıkması dolayısıyla çekimlere tekrardan başlıyor! Ayrıca yakında dizinin afişleri ve reklamlarının yayınlanması bekleniyor. Çekimleri hızlandıran Amazon Prime, tahminlere göre Haziran’da bitmesi beklenen çekimleri Nisan’da bitirecek.

Umarız en kısa zamanda olabileceği en güzel haliyle İkinci Çağımıza kavuşuruz diyor ve yazımı sonlandırıyorum…

Tepkini Seç!
 • 21
  harika
  Harika
 • 1
  g_zel
  Güzel
 • 1
  _z_c_
  Üzücü
 • 3
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 1
  k_zg_n
  Kızgın

Mavi Ajah'tan bir Aes Sedai

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir