1. Anasayfa
 2. Teknoloji
Trendlerdeki Yazı

Microsoft Yeni Nesil Windows’u 24 Haziran’da Tanıtacak

Microsoft Yeni Nesil Windows’u 24 Haziran’da Tanıtacak
0
Getting your Trinity Audio player ready...

Microsoft’un kendi sitesinde 24 Haziran için bir etkinlik oluşturuldu. Etkinlik çevrimiçi olarak doğu saati ile 11:00’de yayına başlayacak.

 

Bu etkinlikte yeni nesil bir Windows tanıtılması bekleniyor. Tanıtılacak olan sürüm hakkında farklı tahminler var. Önceden haber verilen Windows 10X, yeni simgeler ile gelecek olan Windows 10 (v21H2) ya da tamamen yeni bir OS bizleri bekliyor.

 

 

Bu etkinlikle beraber Microsoft eski Windows uygulama altyapısını(Win32), yeni ve daha güvenli olan UWP ile tamamiyle değiştirebilir.

Açıkçası yeni bir Windows görmek iyi olabilir. Çünkü, Windows 10 her güncelleme ile sıkıntılar getiren bir işletim sistemi. Kullanıcılar olabildiğince stabil olmasını ve farklı sorunlar çıkarmamasını istiyor. Umarım etkinlik kullanıcıları üzmeyecek ve güzel şeyler getirir.

Etinliğin duyurulduğu resmi siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Tepkini Seç!
 • 9
  harika
  Harika
 • 3
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

"And high and noble as was Elemmakil, greater and more lordly was Ecthelion, Lord of the Fountains, at that time Warden of the Great Gate. All in silver was he clad, and upon his shining helm there was set a spike of steel pointed with a diamond; and as his esquire took his shield it shimmered as if it were bedewed with drops of rain, that were indeed a thousand studs of crystal"

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir