1. Ana Sayfa
  2. Dizi

Harry Potter Dizisi Yolda!

Harry Potter Dizisi Yolda!
0

BBC One ve Warner Bros ortaklığı ile yeni bir Harry Potter evreni yakında bizlerle olacak!

BBC One ve Warner Bros yoğun ilgi üzerine Harry Potter evrenini tekrardan ele aldı ve bizlere bir dizi hazırlığında bulunduklarını açıkladı! Dizinin ismi çoktan belirlenmiş olup “Fantastic Beasts: A Natural History” olacağı duyuruldu. Dizi tamamen Fantastik canavarları ele alacak ve bizlere onların büyülü hayatını sunacak! 5 film serisinden oluşacak Fantastik Canavarlar serisinin 3. filmin çekimleri halen devam ederken yapımcıların çıkardığı bu haber hayranları oldukça sevindirdi.

Çıkacak olan dizinin yazarlığını Rowling üstlenecek. Dizinin henüz kaç sezon ya da bölümden oluşacağı yapımcılar tarafından belirtilmedi. Her iki yapımcı da üstlendiği bu proje üzerinden büyük bir verim almayı amaç edinmiş, hayranların beklentilerini ise en üst seviyede karşılayacaklarına inanıyor.

Kimi zaman korkunç kimi zaman ise mıncıklamak istediğimiz bu büyülü canavarları yakından tanıyacağımız bu dizi projesi şimdiden büyük bir beklenti ve yankı uyandırdı. Peki sizce yapımcılar beklentileri karşılayabilecek mi?

Tepkini Seç!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Doğuş Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler Çılgın bir oyuncu :)

Yorum Yap