1. Ana Sayfa
  2. Dizi

‘Genç Ned Stark’ Yüzüklerin Efendisi Dizisine Dahil Oldu!

Yüzüklerin Efendisi dizisine bir oyuncu daha dahil oldu! "Genç Ned Stark" rolüyle tanınan Robert Aramayo diziye dahil olan bir diğer oyuncu...

‘Genç Ned Stark’ Yüzüklerin Efendisi Dizisine Dahil Oldu!
Mandatory Credit: Photo by Stewart Cook/Variety/Shutterstock (5813163v) Robert Aramayo Discovery's 'Harley and the Davidsons' Party, TCA Summer Press Tour, Day 5, Los Angeles, USA - 01 Aug 2016
0

 

2020’lerin ortasında çıkması beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisine bir oyuncu daha dahil oldu. Game of Thrones’da ‘Ned’ karakterini yine Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde rol alan Sean Bean canlandırıyordu. 6. Sezonunda ‘Genç Ned Stark’ rolünü üstlenen Robert Aramayo aynı zaman da Yüzüklerin Efendisi dizisine dahil edilen oyuncu. Geçtiğimiz haftalarda ‘program yoğunluğu’ sebebiyle diziden ayrılan Will Poulter yerini bu genç oyuncuya bırakmış oldu.

 

1992 doğumlu İngiliz oyuncu olan Robert Aramayo’yu en son “Mindhunter” ın 2.Sezon 4. Bölümünde Elmer Wayne Henly Jr. rolünde gördük.

Dizi hakkında Amazon çok fazla yorum yapmadığından, dizi kadrosunun tam anlamıyla bitmiş olmadığını anlıyoruz. Yine aynı şekilde seçilen oyuncularında şu an yorum yapmaması bir önceki seçilen Will Poulter’ın yapımdan ayrıldığı gibi kişisel sebeplerle veya ekiple anlaşamama durumunda ayrılıkların oluşabileceğini düşündürüyor.

 

 

İkinci Çağ’da geçeceği kesinleşen Yüzüklerin Efendisi dizisi hakkında gelişen haber ve detaylar için takipte kalabilirsiniz!

Tepkini Seç!
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yorum Yap