1. Anasayfa
 2. Middle-Earth
Trendlerdeki Yazı

Elijah Wood’dan Dizi İle İlgili Bir Açıklama Var!

Empire Magazine Nisan 2020 sayısı için röportaj veren Elijah Wood,bu yıl çıkması beklenen "Yüzüklerin Efendisi" dizisi için bir fikrini paylaşıyor.

Elijah Wood’dan Dizi İle İlgili Bir Açıklama Var!
0
Getting your Trinity Audio player ready...

Selamlar!

 

Empire Magazine Nisan sayısı için röportaj veren, üçlemede “Frodo” karakteri ile tanıdığımız Elijah Wood çıkacak olan “Yüzüklerin Efendisi”  dizisi ile ilgili olan düşüncesini paylaştı.

 

Dergi de Wood ile birlikte  “Harry Potter” serisinde başrol olarak oynayan Daniel Raddcliffe de bulunuyor. Birbirine sıkça benzetilen iki oyuncu Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter serilerinin yirminci yılları hakkında röportaj verdiklerini söylediler.

 

 

Elijah Wood; Daniel Raddcliffe ile Empire Magazine’nin yeni sayısı için bir araya gelmekten, Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter’ın yirminci yılları hakkında sohbet edeceklerinden dolayı heyecanlı olduğunu derginin sayısının çıktığını haber verirken paylaştı.

Paylaşılan röportajın bir kısmında dizi için bahsettiği düşüncesi ise şu; ‘Diziye “Yüzüklerin Efendisi” denmesini kısaca garip buluyorum. Çünkü tam anlamıyla dizi Yüzüklerin Efendisi olarak geçmeyecek. Dizi Orta Dünya’nın ikinci çağında geçecek.’ 

Wood’un dizi ismin ile ilgili düşüncesi bu şekildeyken hayranlarının çoğu mantıklı bulurken, bazıları ise dizinin ‘Yüzüklerin Efendisi’ olarak çıkmasını ismin bozulmaması gerektiğini söylüyor. Amazon dizi isminin bu şekilde olacağını zaten açıklamıştı. Dizi ikinci çağda geçecek evet ancak çağların devamında da -dizi devam edecek olursa- yüzüklerin yapılış ve ortaya çıkma konusu işlenecek olduğundan dizi isminin “Yüzüklerin Efendisi” olarak kalmasında pekte bir absürtlük olmaz diye düşünüyorum. Bizler sadece oyuncunun dizi hakkındaki fikrini paylaşılan bu kısım röportajında öğrenmiş olduk.

 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

 

Tepkini Seç!
 • 4
  harika
  Harika
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir