1. Anasayfa
 2. Middle-Earth

Elijah Wood,Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Frodo’yu Canlandırabileceğini Söyledi!

Elijah Wood,Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Frodo’yu Canlandırabileceğini Söyledi!
0
Getting your Trinity Audio player ready...

Selamlar!

 

Günün geri kalanına güzel bir haber ile devam etmeniz için,güzel bir bilgi vermek adına bu yazıyı paylaşıyoruz. :)

 

Bildiğiniz üzere Amazon Prime’ın üzerinde çalıştığı, pandemiden dolayı ara verilen ‘Yüzüklerin Efendisi’ dizisi için Yeni Zelanda hükümeti diğer diziler de dahil olmak üzere çekimlerin devam edebilmesi için gereken tüm izinleri geçtiğimiz haftalarda vermişti.

‘Yüzüklerin Efendisi’ üçlemesinden tanıdığımız, ‘Frodo Baggins’ karakterini canlandıran Elijah Wood, Indiewire’a verdiği röportajda kendisine çekimlerine tekrar başlanan ‘Yüzüklerin Efendisi’ dizisi için eğer teklif edilirse “Frodo’yu” tekrar canlandırabileceğini belirtti. Hatta Yeni Zelanda’ya tekrar gitmek ve orada çalışmak için herhangi ufak bir projeyi bile kabul edebileceğini söyledi.

 

 

Çekilen dizi hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istediğini de söylerken,devam eden röportajında dizi adının ‘Yüzüklerin Efendisi’ olmasının biraz yanıltıcı olduğunu söyledi.

“Dizinin 2. Çağda geçeceğini, Yüzüklerin Efendisi, yani 3. çağ başlangıcı ve 4. Çağ sonu olan dönemden ziyade dizinin daha fazla ‘Silmarillion’ dönemine -Orta Dünya’da 2. Çağa- daha yakın olduğunu belirterek bundan dolayı dizinin adının yanıltıcı olduğunu söyledi. ‘Yüzüklerin Efendisi’nde  temsil edilen karakterlerden daha çok fazla kronolojik sırayla daha fazla karakter olduğunu da söylemeden geçemeyeceğini röportajında paylaştı.”

Dizinin Yeni Zelanda’da çekilmesine de ayrıca sevindiğini ileten Wood,filmlerde yakaladıkları görselliğin süregelip devam edeceğinden mutlu olduğunu dile getirdi. Yukarıda da belirttiğim gibi dizi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istediğini ancak proje içinde olmadığı için hayranlar kadar bilgi sahibi olduğunu dile getirdi.

 

Şahsi olarak konuşursam, Elijah’ın dizide oynamasını çok isterim ancak dizinin geçeceği çağ itibariyle görmemiz biraz zor olacak gibi. Eğer bir sükse yapıp,biz hayranların düşündüğü gibi olup, hayal kırıklığına uğramazsak dizi devamının geleceğini düşünüyorum. Eğer öyle olursa,oyuncunun söylediği gibi kendisini tekrar görme şansımız olacaktır. :)

 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

 

İyi okumalar!

 

 

Tepkini Seç!
 • 6
  harika
  Harika
 • 1
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir