1. Anasayfa
 2. Middle-Earth
Trendlerdeki Yazı

Diziden Haberler Var!

"The Lord of The Rings on Prime" sayfasından çekimleri devam eden dizinin paylaşımları devam ederken, kısa da olsa bu haberi neden sizinle paylaşmayayım diye düşünerek yazmak istedim. Bakalım paylaşımda neler yazılmış?...

Diziden Haberler Var!
0
Getting your Trinity Audio player ready...

Selamlar!

 

 

Yüzüklerin Efendisi dizisinin ana sayfası olan Lotr on Prime,  sosyal medyadan bir paylaşım yaparak hayranlarını heyecanlandırdı. Geçtiğimiz günlerde dizi için yönetmen koltuğuna oturacağı açıklanan Wayne Yipe, Yüzüklerin Efendisi dizisinin dört bölümünü çekecek. Dizinin görüntü yönetmeliğini ise Aaron Morton üstleniyor.

 

 

 

Sosyal medya üzerinden paylaşılan not ve fotoğraf ise şöyle;

 

Yeni Zelanda’dan, sette olan hepimizden sizlere mutlu bir #TolkienReadindDay diliyoruz.

 

Dün “Tolkien Reading Day” olarak anılıyordu ve okurlar sosyal medya üzerinden Tolkien’in kitaplarıyla hashtag yapıp paylaşımlarda bulundu. Lotr on Prime sayfası çekimlerin devam ettiğine dair paylaşımı yaptıktan sonra tweet atarak, hayranlarının Instagram ve Twitter üzerinden yapacakları #TolkienReadingDay hashtagi ile onları etiketlemelerini istedi. Etiket yapan kişileri ise hikayelerinde paylaşacaklarını belirttiler. İlgilisine buradan duyurmuş olayım. :)

 

Sonuçta Tolkien kitaplarını okumak için özel bir güne ihtiyacımız yok çünkü hepsi ayrı ayrı özel ve okunduğu vakitler ise aynı şekilde çok değerli. Yani istenilen zamanda da bir paylaşım yapılabilir, yabancı hayranlar sürekli olarak bunu yapıyorlar.

 

Dizinin ilk iki bölümünü ise daha önce The Imposibble,  A Monster Calls,  Jurassic Park: Fallen Kingdom ve  Penny Dreadful gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen İspanya asıllı “J.A. Bayona” çekmiş bulunuyor.

 

 

 

Dört bölümün de yönetmenliğini üstlenen Oxford doğumlu Yipe ise aynı zamanda Doctor Who, Happy! , Dirk Gently’s Holistic Detective Agency gibi yapımlarında yönetmenliğini üstlenmişti.

 

Son olarak bazı kaynaklara göre dizi fragmanının Haziran ayında çıkacağı ve yıl sonuna kadar Amazon Prime tarafından izleyicilere sunulacağı da konuşuluyor. Bakalım daha nasıl haberler öğreneceğiz?

 

İyi okumalar.

 

 

 

Tepkini Seç!
 • 3
  harika
  Harika
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir