Disney’den Amazon’a Bir Geçiş Var!
 1. Anasayfa
 2. Dizi

Disney’den Amazon’a Bir Geçiş Var!

Yıl sonunda çıkması beklenen "Yüzüklerin Efendisi" dizisi için Disney platformundan Amazon'a bir geçiş var. Dizinin pazarlama bölümü için Amazon, 'Greg Coleman' ile anlaştı.

0
Getting your Trinity Audio player ready...

Selamlar!

 

Çekimleri Yeni Zelanda’da devam eden ve bir milyar dolar bütçe ayrılan Yüzüklerin Efendisi‘ne Disney’den  bir geçiş var. Deadline‘in haberine göre, bu geçiş bir oyuncu değil, dizinin reklam çalışmalarını yürütmesi için anlaşılan Greg Coleman.

 

 

Coleman, Amazon bünyesinde bulunan ve çıkacak olan dizi ve filmler için -özellikle fantastik ve bilim kurgu- Dünya çapında pazarlama stratejileri geliştirecek.

 

 

Coleman, 1 mart itibari ile Amazon’a geçiş yapacak ve ekibi ile birlikte dizinin reklam ve duyuruları için çalışmaya başlayacak. Yapacağı çalışmaları  Amazon Stüdyosu’nun pazarlama şefi Ukonwa Ojo‘ya rapor olarak bildirecek.

 

Disney de Frozen(Karlar Ülkesi) filmi için pazarlama stratejileri geliştirmiş ve yayınlanmasına yardım ederek ses getirmesinde etkili olmuştu. Ayrıca filmin, “Yılın En iyi Animasyon Filmi Ödülü” ve “En İyi Başarı Ödülü’nü”  kazanmasında katkısı da var.

 

Merakla beklemekle birlikte, dizi için böyle haberlerin gelmesi çalışmaların sıkı bir şekilde devam ettiğine ve sanki yıl sonunda dizinin bizimle paylaşılacağına dair bir umut yaratıyor. Umarım daha güzel haberleri yakın zamanda alırız. :)

 

Bakalım dizinin reklamı ve dizi ile ilgili çıkacak olan haberlerin  duyulması adına ne gibi çalışmalar olacak?

 

 

Yazı Kaynakları
Tepkini Seç!
 • 2
  harika
  Harika
 • 1
  g_zel
  Güzel
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  haval_
  Havalı
 • 0
  mmm_
  Mmm...
 • 0
  wtf
  WTF
 • 1
  k_zg_n
  Kızgın

"There is some good in this world,and it's worth fighting for". J.R.R. Tolkien

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir